Zaslání Živých Mnohostí poštou - objednávka

Pokud nemáte možnost získat časopis v kamenném obchodě, rádi Vám jej zašleme poštou. Prosím vyplňte pečlivě svou poštovní adresu a zadejte svůj platný email, který budete potřebovat pro potvrzení objednávky.

Cena Živých Mnohostí, které rozesíláme poštou, je 25 korun českých + poštovné. Vyberte si způsob doručení, vyplňte pozorně svou poštovní doručovací adresu a svůj email, poté objednávkový formulář odešlete. Po odeslání formuláře Vám bude nejprve doručen email s Vaší objednávkou, na který pak stačí odpovědět a objednávka bude tímto z Vaší strany potvrzena.

Česká republika Dobírka (25+poštovné 46 = 71 Kč)
Obyčejná zásilka (25+poštovné 14 = 39 Kč)
(platba předem převodem na účet)
Slovensko Dobírka (25+poštovné 103 = 128 Kč)
Obyčejná zásilka (25+poštovné 35 = 60 Kč)
(platba předem převodem na účet)
Jiná země Pošleme kamkoli, poštovné pro země EU činí dle ceníku České pošty 35Kč, mimoevropské země 40Kč. V tomto případě je platba možná pouze převodem na účet.

Jak je z výše uvedených cen patrné, levněji Vás vyjde pokud si necháte časopis zaslat jako obyčejnou poštovní zásilku a zaplatíte bankovním převodem na účet. Tento způsob je jednodušší i pro nás. V tuto chvíli neznáme žádný jednodušší způsob, jak Vám Mnohosti doručit, ale již školíme poštovní holuby :-)

Vaše jméno i přijímení

Váš email


Zde napište Vaší přesnou (úplnou) poštovní adresu:


A zde nám můžete napsat nějaký vzkaz či upřesnění objednávky
(třeba pokud máte zájem o více výtisků časopisu atd..):


do posledního políčka opište kontrolní text z následujícího obrázku:

kontrolní text